-تولید و فروش به صورت عمده- جهت استعلام و اطلاع از درصد تخفیف و سفارش با شماره های 209 2000 0912 و 909 7007 0920 و 02133927293 تماس حاصل فرمایید. گروه تولیدی کالاسازان

کالای دیجیتال تبلیغاتی

کالای دیجیتال تبلیغاتی

فلش مموری ابزاری کاربردی و مفید جهت ذخیره هرگونه اطلاعات است . این ابزار کوچک فضایی مطمئن و امن برای نگهداری از فایل ها و اطلاعات شخصی شما به شمار می آید . 
از آنجا که یکی از مواردی که در انتخاب هدایای تبلیغاتی جزء اولین شروط به حساب می آید ، قابل حمل بودن به همراه کارآیی بالای هدیه تبلیغاتی است ، فلش تبلیغاتی معمولا یکی از اولین گزینه ها جهت هدایای تبلیغاتی است . کوچک و قابل حمل بودن و استفاده فراوان از این محصول ، باعث شده در گزینش هدایای تبلیغاتی مناسب ، فلش مموری تبلیغاتی همیشه جزء اولین گزینه ها باشد .
توسط فلش تبلیغاتی اطلاعات حجیم شما بر روی یک حافظه کوچک به راحتی جابجا می شود .
کالاسازان ارائه کننده فلش تبلیغاتی با ظرفیت های 64G , 32G , 16G , 8G , 4G در غالب فلش کلیدی ، فلزی ، چرمی و ... در میان هدایای تبلیغاتی خود است .
یکی از مشکلات اصلی اکثر کابران لوازم الکترونیکی ، کمبود شارژ و خاموش شدن دستگاه می باشد . ممکن است شما در مکانی باشید که دسترسی به منبع شارژ و از طرفی دسترسی به اطلاعات دستگاه الکترونیک خود نداشته باشید . پاوربانک ها این مشکل را به راحتی حل کرده اند . پاوربانک ها با شارژ داخلی خود حداقل به مدت 5 ساعت میتوانند شارژ دستگاه را ساپورت کنند . 
یکی از مهمترین دلایل افزایش استفاده از پاوربانک تبلیغاتی ، قابل حمل بودن این محصول می باشد ، بدین صورت که در هر مکانی که باشید به راحتی توسط یک پاوربانک تا ساعت ها بدون دغدغه می توانید از گوشی یا تبلت خود استفاده نمایید .
انواع مختلف پاوربانک تبلیغاتی با ظرفیت های مختلف و کیفیت بالا ، در برندهای مختلف اعم از سیلیکون پاور ، اچ پی ، ای دیتا ، شائومی و ... برای راحتی مشتریان هدایای تبلیغاتی توسط کالاسازن در دسترس است .
با چاپ تبلیغ مناسب بر روی این هدایای تبلیغاتی ، برند و محصول خود را تبلیغ نمایید .

نمایش:
مرتب کردن براساس: