-فروش فقط به صورت عمده- جهت اطلاع از درصد تخفیف و سفارش با شماره های 209 2000 0912 و 02133927293 تماس حاصل فرمایید. گروه تولیدی کالاسازان

ساخت فولدر دوختی چرمی

نوشته شده توسط امیر سرپولکی 2019/06/16 18:55:49 0 نظرات

برای مشاهده تولیدات کیف و فولدر گروه تولیدی تبلیغاتی کالاسازان از این صفحه بازدید فرمایید.

 

فولدرها


فولدرها وسایلی برای مرتب سازی اسناد و مدارک  اداری ، مدارک مربوط به یک پروژه ی کاری ، مدارک مربوط به یک سری فعالیت که موضوع واحدی دارند ، می باشند.

این وسیله ها کمی ساده تر از اورگانایزرها هستند ، می توان برای تهیه ی یک پک تبلیغاتی نیز ، از فولدرها استفاده کرد.

رنگ  فولدرها


از آنجایی که این محصولات سفارشی هستند ، شما می توانید آن ها را با هر رنگ دلخواهی سفارش داده و تهیه کنید ، بنابراین هیچ گونه محدودیتی از این نظر وجود ندارد.

 

طرح فولدرها


شما می توانید فولدرها را برای مصارف خاص به کار ببرید ، برای مثال فولدرها را برای یک موسسه می خواهید. شما می توانید یک طرح متناسب با فعالیت موسسه ، در نظر بگیرید و یا از لوگوی موسسه برای طراحی ، استفاده کنید.

 

جنس فولدرها


فولدرها را می توانید در هر جنسی که مورد نظرتان است ، متناسب با نیاز و همچنین بودجه در نظر گرفته شده برای این کار ، تهیه کنید. برای نمونه فولدر مقوایی ، فولدر لمینتی ، فولدر پلاستیکی ، فولدر پارچه ای  و یا فولدر چرمی .

 در ادامه به فولدر چرمی بیشتر می پردازیم.

فولدر چرمی


فولدرهای چرمی می توانند از دو نوع  چرم مصنوعی و چرم طبیعی تهیه شوند که ، هر دو نوع  آن ها نسبت به بقیه ی انواع دیگر  فولدر ها ، ارزان قیمت تر هستند.

این نمونه از فولدرها در اکثر مواقع برای مصارف شخصی به کار می رود زیرا تهیه ی تعداد بالای این فولدرها ، هزینه ی بالایی دارد.

از این نمونه فولدرها می توان به عنوان یک هدیه ی بسیار شیک ، زیبا و ارزشمند ، برای یک مدیر و یا کارمند ارشد یا نمونه باشد.

برای طرح این فولدرها می توان از چاپ طلا کوب و یا چاپ برجسته و یا حکاکی با لیزر استفاده کرد .

ارسال نظر